5/5

Alila Jabal Akhdar

🔒 Chcesz dokonać rezerwacji?

Dlaczego warto wybrać ten hotel?

Usytuowany na majestatycznym pasmie górskim Al-Hadżar, na wysokości 2000 m n.p.m., ten obiekt zachwyca niezwykłą lokalizacją i zapierającymi dech w piersiach widokami. Tuż pod nosem rozpościera się krystalicznie czyste powietrze, oferując doskonałe warunki do obserwacji nocnego nieba. Surowa przyroda tętni życiem, z wyjątkowymi formacjami skalnymi i klifami, przeplatającymi się tu i ówdzie z zielonymi plamami odległych gajów morelowych oraz plantacji granatów, tworzą idealny klimat do nawiązania bliższego kontaktu z naturą.

Wnętrza tego luksusowego ośrodka, natchnione tradycyjną sztuką arabską, zachwycają misternymi zdobieniami i mistrzowskim kamieniarstwem. Architektura obiektu, wzorowana na charakterystycznych górskich fortecach regionu, harmonijnie wpisuje się w okoliczny krajobraz, nie rezygnując jednak z najnowocześniejszych udogodnień.

Panuje tu intymna i spokojna atmosfera, idealna na wyciszenie i relaks. Dla tych, którzy pragną pełnego wypoczynku, czekają udogodnienia takie jak basen typu infinity, jacuzzi i łaźnia parowa. Restauracja hotelowa serwuje wykwintne potrawy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Obszerne i gustownie urządzone pokoje oferują rozległe panoramy, które tylko nasilają ochotę na zwiedzanie tego malowniczego regionu. Odkryj Oman w całej swej piękności!

Lokalizacja hotelu

Scroll to Top